700 продуктових наборів для ВПО: Дрогобич отримав чергову гуманітарну допомогу від Міжнародної організації World Central Kitchen

5 Серпня 10:53

Воєнні дії росії проти України призвели до того, що тисячі українців були змушені покинути рідні домівки через обстріли та гуманітарну кризу в рідних міста. Як наслідок – понад 20 тисяч осіб з початком війни знайшли свій прихисток у Дрогобичі. Станом на сьогодні – частина з них повернулась у рідні міста, частина продовжує мешкати у Дрогобичі. Завдання міста – акумулювати потрібну допомогу та скеровувати її на підтримку переміщених осіб.

Так, цими днями Управління соціального захисту населення ДМР отримало чергову гуманітарну допомогу для ВПО, що мешкають в місті Котермака. А саме – 700 продуктових наборів. Їх скерувала в Дрогобич Міжнародної організації World Central Kitchen, яка активно підтримує українців в боротьбі з агресором і надсилає в українські міста допомогу у вигляді продуктів та інших побутових речей.

Буквально кілька тижнів тому ми отримували від організації World Central Kitchen гуманітарну допомогу – її прибуло близько 14 т. Цими днями благодійники скерували в Дрогобич черговий гуманітарний вантаж – майже 8 т. допомоги. Усе розвантажено та готуємо для видачі, – інформує керівник Управління соціального захисту населення Іван Терлецький.

Серед отриманого – фрукти та продукти. Безпосередньо консерви, крупи, горошок, олія, молоко та порошки. Продуктових наборів є 700 штук. За твердженнями Івана Терлецького – набори роздаватимуть сім’ям ВПО, які мешкають у нашій громаді.

Для отримання продуктового пакунку слід звернутися в наше Управління та представити довідки про статус ВПО усіх членів сім’ї. На одну сім’ю видаємо один пакунок, – додає Іван Терлецький.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту