68,1 тис. грн виплачено трьом жінкам, яким присвоєно почесне звання “Мати-героїня”
![68,1 тис. грн виплачено трьом жінкам, яким присвоєно почесне звання “Мати-героїня”](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/COPY-COPY-COPY-Публікація-для-соцмереж-800x800-пікс.jpeg)
Управлінням соціального захисту населення Дрогобицької міської ради на банківські установи проведено виплату одноразової винагороди трьом Матерям-героїням на загальну суму 68,1 тис. гривень.
Довідково
Указом Президента України “Про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” № 188/2021 від 07.05.2021 трьом жінкам Дрогобицької територіальної громади присвоєно почесне звання “Мати-героїня”.
Розмір одноразової винагороди, починаючи з 2011 року, обчислюється виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого з 1 січня року, в якому жінці було присвоєно почесне звання.
У 2021 році розмір одноразової винагороди становить 22700 грн.