Прирітання з Вербною неділею
![Прирітання з Вербною неділею](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/IMG_6901-scaled.jpg)
Працівники КП «Муніципальна варта» Дрогобицької міської ради, під час святкування Вербної неділі. слідкують за дотриманням правопорядку та правил карантину на території міста.
Дрогобичани в переважній більшості з розумінням ставляться до запобіжних заходів, що вживаються для запобіганню поширення хвороби COVID-19, спричиненою вірусом SARS-CoV-2(короно вірусом).
Маємо надію, що так триватиме і надалі. Разом ми переможемо. Веселих вам свят.