Уряд продовжив дію пілотного проекту «Рука допомоги»
![Уряд продовжив дію пілотного проекту «Рука допомоги»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/1510657449_1-2-300x156.png)
Кабінет Міністрів України продовжив дію пілотного проекту «Рука допомоги», який був започаткований дев’ять місяців тому і реалізується Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку. До трьох областей – Львівської, Полтавської, Харківської у цьому році приєднаються ще три ОТГ у Житомирській, Чернігівській та Донецькій областях.
Для тих, хто бажає взяти участь у проекті слід звертатися до органів соціального захисту населення ЗА МІСЦЕМ ФАКТИЧНОГО проживання.