51 малюк у квітні народився в Дрогобичі: породіль продовжують підтримувати пакунками допомоги

9:57 2 Травня 2024

У Дрогобицькій громаді продовжують реалізовувати місцеву програму з підтримки новонароджених та породіль. Так, щосереди міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із керівницею відділу сім’ї та молоді Олександрою Пашко відвідують пологову установу міста та вручають матерям пакунки підтримки із речами першої необхідності.

Зокрема, у квітні в пологовій установі міста народилось 51 немовля: 30 – хлопчиків, 21 – дівчинка. Троє малюків з цієї кількості це діти з числа ВПО – Буча, Дніпропетровська та Донецька області.

Під час щотижневих візитів в медустанову очільник громади, окрім пакунків підтримки, паралельно моніторить і стан справ в медзакладі та рівень надання медичних послуг. Породіллі звертаються до голови міста з побажаннями, що ще слід вдосконалити в роботі пологової установи Дрогобича та відгукуються про якість отриманих послуг.

 У пакунках, які вручають породіллям усі найнеобхідніші речі для малюків – дитячий одяг та перші вишиванки, підгузки, рушнички, забавки тощо.

Жінкам, яких не застають в пологовій установі – вручають відповідні талони на отримання пакунків допомоги у 210 кабінеті мерії міста (відділ сім’ї та молоді).

Зазначимо, у Дрогобичі пакунки допомоги для породіль вирішили формувати з перших днів повномасштабного вторгнення окупантів, щоб підтримати в такий спосіб молоді родини. Пакунки вручають як місцевим жінкам так і жінкам з числа ВПО.

Перейти до вмісту