5 млн грн вкотре виділили з міського бюджету Дрогобича на зарплату медикам

4 Жовтня 13:44

На позачерговому засіданні сесії Дрогобицької міської ради у четвер, 3 жовтня, депутатський корпус прийняв рішення про виділення 5 млн грн для виділення заробітної плати медикам вторинного рівня.

Ще у розмірі 5 млн грн 300 тис. грн., як зазначив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба, надійде медична субвенція з держбюджету і таким чином вдасть виплатити заробітну плату медикам за липень-серпець. Загалом для виплати зарплат медикам до кінця року необхідно ще 20 млн грн.

Нагадаємо, що причиною недоїмки у виплаті зарплат медикам є те, що медична мережа Дрогобича для лікування на вторинному рівні отримує кошти у розрахунку на 80 тис. осіб — загальна кількість дрогобичан та стебничан, а фактично лікується — біля 350 тис. пацієнтів, які є мешканцями інших прилеглих територій. Повертати кошти за пролікованих хворих керівництво цих прилеглих територій повністю або ж частково відмовляється. На первинному рівні, а це сімейні лікарі, терапевти та педіатри, проблем із виплатою заробітних плат немає.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія