5 дрогобицьких спортсменів представили Львівщину на Чемпіонаті України

14:46 21 Жовтня 2019

Фото архівне

14-18 жовтня в місті Шостка Сумської області відбувся Чемпіонат України серед юніорів зі стрибків на акробатичній доріжці.

Збірна команда Львівської області посіла третє місце серед чотирнадцяти збірних команд України, за яку виступало п’ять учнів Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського та троє спортсменів зі Львова.

Найкраще виступив багаторазовий чемпіон України Олег Мазурик (ліцей № 4), який вкотре завоював звання чемпіона України та виборов ще дві медалі: золоту за першу вправу (успішно виконавши надскладний стрибок – потрійне сальто) та срібну за другу вправу.

Остап Михалевич (гімназія № 10) добре виконав свої вправи, але здолати велику конкуренцію старших за віком спортсменів не вдалось і опинився поза фінальною частиною змагань.

Наші дівчата вперше здобули подвійного успіху. Вони стали переможцями в командних змаганнях: Анна-Марія Вагіла (ліцей № 4), Євгенія Жгута (ліцей № 16) та Аліна Мисишин (ліцей № 1).

В особистому заліку Анна-Марія вперше стала чемпіонкою України та виборола золоту медаль у першій вправі, Євгенія зайняла третє місце в багатоборстві та виборола бронзову медаль у першій вправі, Аліна також виборола бронзову медаль у першій вправі, але серед дівчат старшого віку.