410 адмінпослуг у одному місці! Новозбудований «Дія Центр» офіційно відкрили

5 Січня 22:00

Сьогодні, 5 січня, у Дрогобичі офіційно відкрили новозбудований Центр надання адміністративних послуг – «Дія Центр». На відкриття омріяної та довгоочікуваної адміністративної споруди до міста прибули поважні гості – депутат Верховної ради Орест Саламаха, очільник Львівської ОДА Максим Козицький, перший заступник голови ОДА Андрій Годик та начальник департаменту економічної політики ЛОДА Степан Куйбіда.

Зустрічав гостей та демонстрував новації сучасного «Дія Центру» міський голова Тарас Кучма.

Ми довго боролись за те, щоб цей сучасний Центр постав у нашому місті. Фактично з 2016 року велась наполеглива боротьба і сьогодні я щиро подякую нашим партнерам, без яких ця подія не відбулася б – Оресту Саламасі та Максиму Козицькому – за сприяння і підтримку, – наголосив у своїй промові Тарас Кучма.

Гості також виступили перед присутніми з короткими промовами.

Ще на початку року було багато скептиків, які не вірили у можливість реалізації цього мегапроекту в такі короткі терміни. Але завдяки нашій співпраці це стало можливим. Я вітаю Дрогобицьку громаду із цією важливою подією! Приємно бачити, коли робота нашої команди дає такі результати, – зазначив нардеп Орест Саламаха.

Загалом на зведення адміністративної установи «Дія Центр» витратили понад 33 мільйони гривень з бюджетів різного рівня: 21,6 млн грн – з державного бюджету (ДФРР та субвенція на розвиток), 8,2 млн грн – з бюджету Дрогобицької міської ради, ще 3,3 млн грн додали з бюджету області.

Для Дрогобича – міста, яке кілька років здобуває першість у категоріях Smartсity, відкриття такого сучасного «Дія Центру» є дуже символічним. Його збудували в межах програми Президента України Велике Будівництво, але важливим є вклад кожного, хто долучився до цього. Бо нашим першим завданням було максимально наблизити всі можливі адміністративні послуги до кожної людини в громаді, – акцентував голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Після коротких виступів Тарас Кучма, спільно з Орестом Саламахою та Максимом Козицьким урочисто перерізали стрічку на знак відкриття Центру.

В будівлі Дія Центру відбулось освячення всіх приміщень священнослужителями, на чолі з єпископом-помічником СДЄ УГКЦ Григорієм Комаром.

З музичним вітанням гостей зустрічали творчі колективи «Легенда» та «Верховина».

Також на відкритті Центру були присутні голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк, депутати Дрогобицької міської ради, радники, старости та очільники структурних підрозділів міської ради.

Нагадаємо, що впродовж останнього тижня Центр працював у тестовому режимі. За словами його очільниці Оксани Тішиної, – сюди вже переїхали адміністратори ЦНАПу, також в Центрі буде представництво таких структур, як Дрогобичводоканал, Дрогобичтеплоенерго, представники комунальної сфери, СМУ та соціального захисту.

Новозбудований «Дія Центр» знаходиться на вулиці Бориславській, 8-А. Концепція Центру полягає в тому, щоб в одному приміщенні зібрати адміністраторів ЦНАПу та представників комунальних установ, аби мешканці громади могли отримувати всі необхідні послуги в одному місці, не оббиваючи пороги багатьох різних інстанцій. Загалом тут можна буде отримати 410 адміністративних послуг.

На першому поверсі споруди розташована рецепція та зал очікування з дитячою зоною, зал обслуговування абонентів, громадська приймальня, система електронної черги та паспортні послуги. На другому поверсі обладнані два конференц-зали для 81 особи, зал для коворкінгу на 15 місць та ряд технічних приміщень.

Варто наголосити, що дрогобицький «Дія Центр» унікальний тим, що був збудованим з нуля. Будівля відповідає усім вимогам інклюзивності, адже тут передбачено безперешкодний доступ для маломобільних груп населення.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту