393 тис. грн виділено для членів громадських організацій у 2021 році

22 Грудня 15:39

Вагому роль у системі соціального захисту відіграють громадські організації, діяльність яких спрямована на координацію дій щодо надання адресних допомог особам з інвалідністю, розвиток талантів і творчості молоді із проблемами здоров’я, здійснюється інформаційне забезпечення осіб з інвалідністю, надається консультативна та правова допомога, вирішуються проблеми зайнятості та навчання осіб з інвалідністю. Завдяки послідовній та активній діяльності більше 20 громадських організацій проводять значну роботу по створенню умов для забезпечення життєдіяльності осіб із обмеженими фізичними можливостями.

В свою черга міська влада зосереджує свою роботу саме на адресному підході. З метою реалізації даного принципу у 2021 року затверджено та працюють такі Програми:

• комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2021-2025 роки;

• комплексна програма соціального захисту репресованих осіб, воїнів УПА і членів їхніх сімей на 2021-2025 роки;

• комплексна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів родин загиблих під час безпосередньої участі в антитерористичній операції та родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2023 роки.

 З нагоди відзначення державних та міських свят з бюджету міської територіальної громади виділено адресних матеріальних допомог на загальну суму 393 тис. грн, враховуючи звернення більше 20 голів громадських організацій. Назагал охоплено 829 мешканців Дрогобицької міської територіальної громади.

Перейти до вмісту