«300 компаній під одним дахом» – у Дрогобичі презентували бізнес план «Еко-смарт індустріального парку «Галіт»»

8 Серпня 17:00

Учасник відкритого конкурсу на керуючу компанію індустріальним парком в Дрогобичі – ТОВ «ЄТІ ПРО» в особі його директора Сергія Іванова-Костецького 8 серпня презентували в Дрогобичі бізнес план майбутнього об’єкту.

Як наголосив присутнім керівник ТОВ «ЄТІ ПРО» – аналіз ринку показує, що в Україні сьогодні є понад 53 індустріальних парки, із них – 10-20 мають керуючу компанію. Натомість 40% таких парків свою інвестиційну привабливість уже втратили, оскільки не мали керуючої компанії.

За бізнес планом фірми претендента на керуючу компанію індустріальним парком в Дрогобичі – спорудження важливого для міста об’єкту триватиме у 5 черг.

Якщо нам вдасться запустити старт будівництва уже цього року – то за 13 місяців буде готова до здачі 1 черга індустріального парку. За 4,5 роки – завершено 5 чергу будівництва. Загальна площа парку становитиме 101,300 м2 і налічуватиме понад 300 так званих виробничих площ або ж лотів під бізнес. Загалом, по завершенні всього процесу будівництва в  індустріальному парку Дрогобича буде створено 1 470 робочих місць, – наголосив директор ТОВ «ЄТІ-ПРО» Сергій Іванов-Костецький.

Проаналізувавши потреби сучасного бізнес ринку – дрогобицький індустріальний парк «Галіт» планує об’єднати в собі таких гравців підприємництва: легку промисловість, торгівлю, ІТ-сферу, меблеву промисловість, металообробку, машинобудування, хімічну промисловість тощо.

За концепцією майбутнього парку – у Дрогобичі дещо змінюють акценти в його діяльності та залученні підприємців – ставки роблять не на великий бізнес (хоча і йому раді), а на малий та середній. Оскільки практика показує, що саме малий та середній бізнес сьогодні надсилає чи не найбільше запитів на Львівщину про релокацію своїх виробничих площ із зони бойових дій.

Це буде наразі єдиний в Україні індустріальний парк, де лоти – так звані робочі площі та приміщення – ми пропонуємо споруджувати від 288 кв. м до 800 кв. м. Звісно, бізнесу який потребуватиме більше місця – розширення можна забезпечити. Загалом індустріальний парк в Дрогобичі покликаний стати єдиним інноваційним центром синергії проривних технологій: усі учасники парку працюватимуть в замкнутій еко-системі із впровадженням новітніх підходів до виробництва, сортуванні відходів, альтернативній енергетиці. Також передбачено озеленення території, яке сприятиме комфорту як працівникам так і відвідувачам, міні АЗС, офісні коворкінги, зони релаксу для дітей, міні-кафе – одним словом це буде своєрідна еко-система замкнутого циклу, де працівник може перебувати увесь день і не відчувати браку в нічому – від їжі до турботи про його дітей, – підкреслив Сергій Іванов-Костецький.

Вдало продумано і назву майбутнього індустріального парку «Галіт», у ній закладено асоціацію з регіоном, де постане промислова зона – Дрогобич – Галичина. Загалом, назва асоціюється з мінералами та солями, якими багатий наш регіон.

Індустріальний парк в Дрогобичі буде споруджено за принципом обєднання еко-системи, смарт-системи та промисловості. Таким чином наш парк буде єдиним такого типу в Україні. Для нашої громади важливо відновити статус промислового міста. Кожен розуміє, що в умовах сьогодення ми повинні активно розвивати економіку і дбати про робочі місця як для мешканців громади, так і гостей та бізнесу, які вимушено до нас прибули з територій, де тривають активні бойові дії. Тому наше спільне завдання – розвивати бізнес у Дрогобичіі створення сучасного індустріального парку сприятиме цьому, – коментує очільник громади Тарас Кучма.

Спорудження першої черги індустріального парку передбачає створення «під ключ» приблизно 7 тис.м2. промислових площ та перший благоустрій території індустріальної зони.

Додамо, ініціювало зустріч керівництва міста та членів робочої групи із представниками фірми ТОВ «ЄТІ ПРО» – управління інвестицій та економічного розвитку ДМР (керівник Леся Лазунда). Учасниками зустрічі були  –  очільник громади Дрогобича Тарас Кучма, його заступники та керівники комунальних установ міста.

Остаточне рішення про затвердження керуючої компанії індустірального парку в Дрогобичі приймуть на засіданні виконавчого комітету 10 серпня.

Перейти до вмісту