30 вересня – День усиновлення в Україні

30 Вересня 8:36

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. У них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

Головне завдання дорослих, захистити права кожної дитини, а особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом повернення їм того, що, волею долі, у них відібрало життя – батьківської любові.

Усиновлення, встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу – це акти великої соціальної ваги, прояв гуманізму, а також реалізація природної потреби материнства і батьківства та водночас захист від самотності, як дорослих так і дітей.

На території міста Дрогобича та Стебника проживає більше 30-ти усиновлених дітей, під опікою, піклуванням проживає 57 дітей, створено та функціонує 5 прийомних сімей, в яких виховується 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Сьогодні держава підтримує тих, хто прийняв рішення та ступив на шлях усиновлення і створення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування родин, де будуть зігріватися серця.

Щиро вітаємо всіх усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними Ваші діти. Нехай Господь Бог благословить Ваші родини та всіх діточок міцним здоров’ям, добром, достатком, щастям, вірою, надією та любов’ю!!!!

Відділ-служба у справах дітей
виконавчого комітету
Дрогобицької міської ради

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту