2×200 балів: У Дрогобицькому ліцеї відзначили кращих випускників

24 Липня 14:55

Нещодавно дрогобицька громада раділа успіху двох випускників, які склали Зовнішнє незалежне оцінювання з фізики на 200 балів.

Сьогодні стало відомо, що ще одна випускниця склала ЗНО на 200 балів з предмету біологія. Таким чином у Дрогобичі 3 випускників цьогоріч відзначилися максимальним результатом із Зовнішнього незалежного оцінювання. Двоє з них є випускниками Дрогобицького ліцею – Микола Хлопик та Лілія Ілик.

Це про це під час урочистостей з відзначення кращих ліцеїстів-випускників зазначила директор Дрогобицького ліцею Ольга Заяць. Саме сьогодні, 24 липня, у Дрогобицькому ліцеї відзначили кращих ліцеїстів-випускників.

З нагоди завершення навчання випускників привітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма, начальник відділу освіти ДМР Петро Шев’як, голова батьківської ради ліцею Володимир Чуба.

Вітаючи випускників, Тарас Кучма побажав молоді бути такими ж наполегливими у подальшому навчанні, праці, творенні міста, держави. Також міський очільник наголосив на цінностях любові та відповідальності.

Опісля відбулося нагородження ліцеїстів атестатами та медалями.

Зазначимо, за результатами зовнішнього незалежного оцінювання у Дрогобичі та Стебнику випускники 11 класів отримають 46 золотих та 10 срібних медалей. Загалом цьогоріч навчання у закладах загальної середньої освіти завершили 570 випускників.

Чат-бот Гаряча лінія