№ 295 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про визначення переліку об’єктів суспільнокорисних робіт для відбування правопорушниками адміністративних стягнень на підприємствах, організаціях та установах у м. Дрогобич на 2019 рік”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 21.12.2018 №295

Про визначення переліку об’єктів
суспільнокорисних робіт для відбування
правопорушниками адміністративних
стягнень на підприємствах, організаціях
та установах у м. Дрогобич на 2019 рік

Розглянувши листа Дрогобицького міськрайонного відділу з питань пробації філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області від 19.11.2018 № 3776/Д/5/36 відповідно до ст. ст. 31-1, 183-1, 325-1, 325-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою залучення порушників до суспільнокорисної праці та вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Організувати у 2019 році за участю Дрогобицького міськрайонного відділу з питань пробації на підприємствах, в установах та організаціях комунальної та іншої форм власності суспільнокорисні роботи, які проводитимуться на території Дрогобицької міської ради та повинні мати суспільно корисну спрямованість, відповідати потребам територіальної громади і сприяти її соціальному розвитку.
2. Фінансування організації суспільнокорисних робіт, вказаних у п. 1 даного рішення, до яких залучаються особи, які будуть перебувати на обліку в Дрогобицькому міськрайонному відділі з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проводити за рахунок та в межах виділених бюджетних асигнувань на благоустрій міста на 2019р.
3. Визначити, що суспільнокорисні роботи повинні проводитись виключно на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях.
4. Затвердити перелік підприємств, установ та організацій комунальної власності, за участю яких планується організація суспільнокорисних робіт на території Дрогобицької міської ради (Додаток № 1).
5. Рекомендувати Дрогобицькому міськрайонному відділу з питань пробації філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області укласти договори на проведення суспільнокорисних робіт з підприємствами, установами і організаціями, які потребують залучення додаткової робочої сили на виконання таких робіт та здійснити направлення незайнятих громадян, за їх згодою.
6. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування п.1 даного рішення виключно в межах коштів затверджених міським бюджетом на 2019 рік на благоустрій міста.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні