25 червня засідатиме Погоджувальна рада
![25 червня засідатиме Погоджувальна рада](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DJI_0723ploshha1.jpg)
У вівторок, 25 червня, о 15.00 відбудеться засідання Погоджуваньної ради, за участі депутатів Дрогобицької міської ради. Про це повідомили у відділі діяльності ради.
Прес-служба ДМР
У вівторок, 25 червня, о 15.00 відбудеться засідання Погоджуваньної ради, за участі депутатів Дрогобицької міської ради. Про це повідомили у відділі діяльності ради.
Прес-служба ДМР