19 січня на центральній площі Дрогобичі відбудеться загально-міське Водохреща
![19 січня на центральній площі Дрогобичі відбудеться загально-міське Водохреща](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/00195218_n1.jpg)
У четвер, 19 січня, з нагоди свята Водохреща, на центральній площі міста відбудеться дійство «Ой на річці, на Йордані». Традиційно біля Ратуші відбудеться водосвяття за участю духовенства міста Дрогобича. Початок дійства о 14:00.
Про це повідомив сьогодні, 16 січня, на оперативній нараді начальник відділу культури Дрогобицької міської ради Олег Яводчак.