КП “Муніципальна варта” повідомляє

Сьогодні, 10 червня 2019 р., працівниками КП «Муніципальна варта» ДМР спільно з працівниками Департаменту міського господарства та громадськими діячами проводився виїзд з метою перевірки скарги мешканки мікрорайону Млинки на предмет порушенням її сусідом правил благоустрою.

Під час проведення згаданого заходу було з’ясовано, що мешканець сусіднього будинку вивів стічну трубу зі свого помешкання за межі власного подвір’я.

В результаті перевірки було з’ясовано, що мешканець сусіднього будинку вивів стічну трубу зі свого помешкання за межі власного подвір’я. Як наслідок, не прикриті каналізаційні стоки протікають безпосередньо попри паркан скаржниці, руйнуючи його та розповсюджуючи неймовірний сморід. Окрім цього, у випадку зливи або ж перекриття шляху каналізаційним відходам, нечистоти затоплюють подвір’я та потрапляють у криницю з питною водою.

Тепер відповідальні особи на основі зібраних фактів шукатимуть шляхи вирішення проблеми.
Також під час спільно проведеного у це й же день рейду було виявлено ряд порушень правил благоустрою. До винуватців будуть вжиті відповідні заходи згідно чинного законодавства.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні