173,5 тис. грн перераховано 97 внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання
![173,5 тис. грн перераховано 97 внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/COPY-Пільга-1.png)
28 січня 2020 року управлінням праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради в банківські установи перераховано щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг за січень на суму 173,5 тис. грн.(97 одержувачів).