16 навчальних закладів Дрогобича та ТГ перейшли повністю на очну форму навчання, інші – на черзі

19 Листопада 8:03

Таку інформацію озвучили в відділі освіти ДМР. Серед шкіл, які повністю доєдналися цього тижня до очної форми навчання – Ліцей №2, Стебницька гімназія №6 та №11, Стебницький Ліцей №7, Гімназії Дрогобича №8, 9, 10, Ліцей №16, Стебницька ЗЗСО №18, Снятинська НВК, Нижньо-Гаївська та Верхньо-Гаївська гімназії, Медвежанська НВК, Бистрицька ЗОШ та інші.

За статистикою відділу освіти, серед працівників та учнів освітніх установ міста та територіальної громади останні тижні фіксують спад захворюваності на ковідну недугу. Так станом на 18 листопада, хворіють двоє учнів та п’ятеро вчителів. Окрім цього 37 школярів перебувають на самоізоляції, із них 28 – учні Гімназії №9.

Що стосується загального рівня вакцинації шкільних колективів закладів освіти Дрогобича та територіальної громади, то першу та другу дозу вакцинації мають 94% працівників. Якщо врахувати нещодавно перехворівших на ковід – то цей показник становить 96,7%.

За твердженнями адміністрації відділу освіти – із 22 листопада практично всі освітні установи, а таких налічується 31, повністю вийдуть на очну форму навчання.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту