№ 1633 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про внесення змін до рішення №1540 від 27.12.2018 року «Про затвердження Програми забезпечення реалізації заходів з фізичної культури та спорту у 2019 році»“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
46 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 28.02.2019 року № 1633

Про внесення змін до рішення
№1540 від 27.12.2018 року
«Про затвердження Програми
забезпечення реалізації заходів
з фізичної культури та спорту
у 2019 році»

З метою ефективної реалізації державної політики у сфері фізичної культури та спорту, зміцнення здоров’я населення засобами фізичного виховання, наближення до світових стандартів у залученні громадян до систематичних занять масовим спортом, задоволення потреб у формуванні здорового способу життя, фізичного та духовного розвитку населення, розвитку спорту вищих досягнень, участі збірних команд міста Дрогобича у міжнародних, всеукраїнських змаганнях, у ХХVІІІ спортивних іграх Львівщини та ХІІ обласних іграх ветеранів спорту, обласних іграх серед людей з інвалідністю, проведення спортивно-масових заходів у місті Дрогобичі враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол від 08.02.2019 року № 1633), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від ________ року № ___), керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Внести зміни:
– в розділ ІІ Завдання програми та доповнити такими словами: «забезпечити проведення спортивних змагань з містами-партнерами, міжнародних змагань»;
– в розділ ІV Фінансування програми та доповнити такими словами: «Фінансування видатків на проведення міжнародних змагань (прийом іноземних делегацій), спортивних змагань з містами-партнерами, прийом спортсменів та супроводжуючих осіб здійснюється: відряджаюча сторона оплачує проїзд, а сторона що приймає забезпечує проживання та харчування».
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2019 рік .
3. Виконання даного рішення покласти на завідувача сектору з питань фізичної культури та спорту відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту (О.Соломчак).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні