15 років співпраці: делегація з Дрогобича подякувала громаді польського міста-побратима Сянок за підтримку України

8 Серпня 11:00

Днями минуло 15 років з часу започаткування співпраці між українським Дрогобичем та польським містом Сянок. В час повномасштабного вторгнення росії на українські землі місто-побратим скеровувало до Дрогобича гуманітарну підтримку у вигляді спецзасобів для військових, вогнегасників, медикаментів, продуктів харчування та одягу, засобів для інвалідів. Сьогодні підтримка України продовжує залишатись питанням номер один для польських колег.

З нагоди 15-ї річниці співпраці з Дрогобичем, у Сяноку відбулись урочисті заходи, на які було запрошено офіційну делегацію з Дрогобича. В числі делегації до Сянока прибули посадовці Дрогобицької міської ради – начальник управління культури та розвитку туризму Володимир Ханас, начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба, начальник організаційного відділу Ірина Кушнір та менеджер КУ «Інститут міста Дрогобича» Юрій Яцків.

Приймали українських гостей бургомістр Сянока Томаш Матушевський, спільно з секретарем ради, заступниками та депутатами. Участь у заході брали також делегації з Франції та Угорщини.

Учасники делегації відзначили теплий прийом та повну підтримку зі сторони Польщі.

Раніше польські підприємці, як і пересічні мешканці Польщі були більш байдужі. У них були закриті двері і закриті серця. Коли розпочалось повномасштабне вторгнення росії в Україну, ми побачили як ці ж люди кинулись на допомогу, – стали роздавати хліб, допомогу. Ця ситуація допомогла полякам відкрити свої серця. Всі зрозуміли, що маємо бути єдині з українцями у цій боротьбі, – згадували під час офіційних виступів польські колеги.

Делегація з Дрогобича подякувала полякам за активну та стабільну підтримку українців у складний час війни. В ході візиту відбувся обмін символічними подарунками, візит до краєзнавчого музею та проговорено плани щодо подальшої співпраці.

З нагоди прийому в Сяноку організували та провели ярмарок, до участі в якому залучили українських виробників крафтової продукції, митців, музикантів, волонтерів, які змогли зібрати кошти для підтримки ЗСУ.

В ближчому часі колеги з Сянока планують передати Дрогобицькій громаді пожежний автомобіль.

Перейти до вмісту