14-15 травня народний ансамбль бального танцю «Оксамит» готувався взяти участь у Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «Галицькі барви»
![14-15 травня народний ансамбль бального танцю «Оксамит» готувався взяти участь у Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «Галицькі барви»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG-2e42ddeb6fdafdf62103352bb192a6b7-V.jpg)
Всеукраїнському фестивалі «Галицькі барви», який щороку проводиться у Львівському центрі народної творчості дітей та юнацтва на Погулянці. Організатор фестивалю є Валентина Вартовник, заслужений працівник культури України, член Національної спілки хореографів України. Фестиваль проводиться у різних жанрах хореографії, народного танцю, бального танцю та сучасних у різних вікових категоріях. Журі, викладачі хореографії університету та училища культури присудили заслужену нагороду «оксамитівцям» – I місце! На жаль, карантин змусив відкласти плани ансамблю, але успіхи і приємні враження залишаються назавжди!