127,1 тис. грн отримають 56 учасників бойових дій УПА та вдів (вдівців) УБД УПА.
![127,1 тис. грн отримають 56 учасників бойових дій УПА та вдів (вдівців) УБД УПА.](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/COPY-Пільга-Instagram-публікація.jpeg)
До Дня пам’яті жертв політичних репресій проведена виплата одноразової адресної допомоги учасникам бойових дій УПА та вдовам (вдівцям) УБД УПА з обласного бюджету.
На виконання Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2021-2025 роки 56 мешканцям Дрогобицької міської територіальної громади виплачено одноразову адресну допомогу в розмірі 2270 гривень на особу.
Загальна сума виплати становить 127120 гривень.