Через проблеми з пальним, громадський транспорт міста курсує із відхиленням від графіків

10:15 24 Травня 2022

До міської ради Дрогобича почастішали звернення громадян щодо відхилення від графіків роботи громадського транспорту в місті. Проблему на щотижневій понеділковій нараді озвучив та порушив міський голова Тарас Кучма. Очільник громади поставив вимогу перевізникам – максимально швидко врегулювати це питання, щоб громада міста не відчувала дискомфорту.

Також міський голова доручив відповідальним посадовцям публічно роз’яснити причини відхилень від графіку громадського транспорту та напрацювати шляхи вирішення цієї проблематики.

Керівниця Управління інвестицій та економічного розвитку ДМР Леся Лазунда зі свого боку пояснила, що причиною збоїв роботи громадського транспорту найперше є ситуація із пальним та черги на заправках міста.

«Ми провели перемовини із перевізниками – останні повідомили, що водії громадського транспорту стали заручниками черг за пальним. Щоб врегулювати ситуацію, Управління звернулося із листом-проханням до мережі заправок «ОККО» з пропозицією, щоб громадський транспорт обслуговували поза чергою. Наразі чекаємо відповіді», – зазначила Леся Лазунда.

Якщо ситуацію з чергами не вдасться врегулювати, постане питання перегляду графіків роботи громадського транспорту в умовах воєнного стану.

Додамо, з 14 травня в Дрогобичі набули чинності нові тарифи на громадський транспорт – вартість проїзду зросла до 15 грн. Зміни в тарифі зумовлені підвищенням вартості пального та зростанням цін на ремонт та амортизацію. Перевізники зобов’язалися покращити стан громадського транспорту, зокрема, вивести на рейси нові автобуси. Так на маршруті №2 вже курсує комфортабельний автобус, який облаштовано під перевезення осіб з інвалідністю та має ряд інших зручностей.

Перейти до вмісту