«10 штрафів за 30 хвилин»: На вул. І.Франка водіїв-порушників правил паркування штрафували

13:38 7 Листопада 2019

Сьогодні, 7 листопада, у межах заходів, спрямованих на запобігання порушень правил паркування транспортних засобів, працівниками КП «Муніципальна варта» спільно з працівниками Головного управління Національної поліції у Львівській області було проведено рейд.

Муніципали спільно з поліцією працюють на вул. Івана Франка, яку нещодавно відкрили для проїзду, впровадивши там односторонній рух транспорту та облаштувавши паркувальні місця.

Лише 30 хвилин патрулювання водіям було вручено 10 квитанцій на сплату штрафу за порушення правил паркування, відповідно до Ст. 152-1. КУпАП «Порушення правил паркування транспортних засобів та порушення правил обладнання майданчиків для платного паркування транспортних засобів».

«Загалом картина виглядала невтішно: окремі водії паркували свої автівки прямісінько на велосипедній доріжці, інші – нехтуючи дорожнім знаком, їхали в напрямку протилежному до руху транспорту дозволеному на вулиці, та ще й відверто грубіянили муніципалам і поліцейським», — повідомляють у Муніципальній варті Дрогобича.

У Муніципальній варті також додають, що правила дорожнього руху та правила паркування — це норми, які забезпечують безпеку для учасників руху, а до тих осіб, які нехтують ПДР, будуть вживати заходи, згідно з чинним законодавством.

Перейти до вмісту