10 золотих та 3 срібні: Кращим випускникам Дрогобицького ліцею ім. Б.Лепкого вручили медалі

29 Липня 16:59

Сьогодні для 13 випускників Дрогобицького ліцею імені Богдана Лепкого особливе свято. За високі досягнення у навчанні впродовж всього шкільного життя вони отримали найвищі нагороди – золоті та срібні медалі.

Урочистості з цієї нагоди відбулись на території ліцею з дотриманням усіх карантинних норм. Випускники стояли на безпечній відстані один від одного, а батьки споглядали за дійством неподалік.

10 золотих та 3 срібних медалей випускникам вручив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

«Я знаю, що таке вчитися на відмінно, тому запевняю вас, що це одна з перших ваших перемог у житті. Незважаючи на онлайн-навчання через карантин, ви на відмінно склали Зовнішнє незалежне оцінювання, а тепер отримали медалі. Вже завтра перед вами відкриється безліч стежок, але ви маєте вибрати свою, правильну дорогу. Це – буде ваш вибір, ваше життя. Тому успіхів вам, здоров`я та нових досягнень», – привітав медалістів Тарас Кучма.

Також випускників привітали директор ліцею імені Богдана Лепкого Іван Лепкий та заступник начальника відділу освіти ДМР Ольга Олексюк.

У цей день, як зазначив директор начального закладу Іван Лепкий, ліцей отримав ще одну приємну звістку: випускник ліцею Дмитро Галилюк отримав максимальну кількість балів – 200 за результатами складання ЗНО з хімії.

Опісля відбулося нагородження вчителів відзнаками за висококваліфіковану освітню підготовку випускників.

Зазначимо, що Дрогобицький ліцей імені Богдана Лепкого цьогоріч випустив зі своїх стін 64 випускників, 13 з яких отримали золоті та срібні медалі, що у відсотковому співвідношенні становить близько 20% від загальної кількості. Окрім цього, на відмінно 65% учнів склали ЗНО з українського мови, 57% – з математики. З історії та англійської мови – 89% та 83% склали ЗНО на відмінно і добре. З фізики, біології, хімії та географії всі учні склали ЗНО на відмінно.

Чат-бот Гаряча лінія