1 листопада до кладовищ міста курсуватимуть безкоштовні автобуси

11:07 27 Жовтня 2022

До поминальних днів на місцеві кладовища Дрогобича курсуватимуть безкоштовні автобуси. Як повідомили в Управлінні інвестицій та економічного розвитку, 1 листопада автобуси відправлятимуться із зупинки, що біля медичного центру «Алли Бульби» (вул.В.Чорновола). Стартують перевезення з 11:00 і доправлятимуть мешканців до цвинтарів впродовж дня – до 18:00 год із інтервалом в 30 хв. Автобуси розвозитимуть мешканців до двох кладовищ – міського цвинтаря, що на вулиці 22 Січня та до кладовища, що на вулиці Пилипа Орлика.

Окрім того у ці дні тривали масові роботи комунальників із благоустрою на місцевих кладовищах Дрогобича.

Силами наших працівників було здійснено вивіз сміття, а також благоустрій територій цвинтарів та підсипку доріжок на кладовищах. Частину центральних доріжок заасфальтували. Ми розуміємо, що осінь – пора злив, а далі погода ще більше погіршуватиметься, тому працюємо над забезпеченням благоустрою на кладовищах, щоб мешканці мали змогу без перешкод добиратись до могил своїх родичів, – наголосив Володимир Суда.

Окреме доручення працівникам СМУ адресував і міський голова Дрогобича Тарас Кучма – подбати про благоустрій могил полеглих Героїв.

Пам’ять про наших воїнів безцінна. Тому їхні могили найперше мають бути доглянутими та прибраними – це наш громадський обов’язок перед ними та їхніми сім’ями. Окрім цього, на кожній могилі захисника має майоріти синьо-жовтий стяг, – підкреслив Тарас Кучма.

Перейти до вмісту