14 грудня відбудеться засідання постійної комісії ради з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу
![14 грудня відбудеться засідання постійної комісії ради з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/1b5ad3a53e6add5d00918b10b686a2fb.jpg)
14 грудня 2017 р. о 15:00 відбудеться засідання постійної комісії ради з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу.