Реформа в дії: у навчальних закладах Дрогобича поетапно оновлюють харчоблоки

30 Листопада 8:13

Два сучасних харчоблоки у цьому році вдалося встановити у Ліцеї №3 та Дрогобицькому Ліцеї. Це стало можливим завдяки реалізації державної програми 70х30 «Спроможна школа». За нею, навчальні заклади мають можливість оновити обладнання в їдальнях своїх установ, покращити технологічні процеси приготування страв, забезпечити належну гігієнічність посуду тощо.

Як розповів керівник відділу освіти ДМР Петро Шев’як, цьогоріч навчальні заклади міста та територіальної громади активно пишуть проєкти за програмою «Спроможна школа» та сподіваються на перемогу. 30 листопада – завершальний день прийому документів від навчальних установ.

Маємо надію, що п’ять навчальних закладів здобудуть перемогу і в них буде оновлено та осучаснено харчоблоки. Середня вартість одного харчоблоку становить – 1 млн.грн. Що важливо, 70% коштів за програмою, на придбання харчоблоку, дає держава, а 30% – долучається місцевий бюджет, – повідомив Петро Шев’як.

Окрім цього із січня місяця навчальні заклади міста та територіальної громади мають перейти на оновлене та здорове харчування для школярів за рецептами відомого кухаря Євгена Клопотенка.

Це означає, що фірми, які розігруватимуть тендери на забезпечення харчування учнів у наших навчальних закладах мають це врахувати. Оскільки із початком нового 2022 року харчування для школярів повинне здійснюватися за рецептами Євгена Клопотенка, – доповнив Петро Шев’як.

Шкільні страви від Євгена Клопотенка – це трохи видозмінені звичні із нахилом на здорове, збагачене вітамінами харчування.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту