«Збережемо традиції»: ансамбль «Верховина» проведе благочинний концерт
![«Збережемо традиції»: ансамбль «Верховина» проведе благочинний концерт](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/video5316773679672075198_Moment.jpg)
Коли? — 11 січня, 17:00 год.
Де? — концертний зал ансамблю «Верховина», вул. Шевченка, 22
Різдвяні колядки здавна вважають символом Різдва Христового та єднання усього українського народу. Україна багата колядками та щедрівками і ці традиції слід зберегти та передати підростаючому поколінню.
11 січня Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» проведе благодійний різдвяний концерт «Збережемо традиції».
Усіх охочих запрошують поринути у світ різдвяних колядок та тим самим допомогти українським військовим, адже під час концерту можна пожертвувати кошти на підтримку ЗСУ.