Дрогобицькі спортсмени здобули призові місця на Кубку Львова з кіокушинкай карате

9:23 26 Жовтня 2021

Із 8 по 10 жовтня проходив відкритий Кубок Львова з кіокушинкай карате. Чисельний захід згуртував спортсменів із різних куточків України. Загальна кількість учасників сягала понад 1700 осіб, які представляли 17 регіонів нашої держави, а також були присутні спортсмени із Білорусі. Виступи спортсменів були поділені по днях: 8 жовтня- свою майстерність демонстрували початківці, 9 жовтня – спортсмени середнього рівня, 10 – старші. Особливо запеклі поєдинки проходили в останній день змагань.

Спортсмени Дрогобицько-Бориславського осередку кіокушинкай карате провели свої поєдинки на досить високому рівні. Так, вихованці Олександра Золочевського посіли: Матвій Ходачник – 3 місце, Денис Горшеньов – 3 місце, Володимир Комарницький – 2 місце.

Вихованці тренера Романа Калямона: Юлія Вороняк зайняла 2 сходинку, Ірина Войтович – 3 місце, Арсен Кікіс – 1 місце, Юрій Тарасюк -1 місце, Анна Петрів – 3 місце, Олег Головей – 2 місце.

Вихованці тренера Михайла Садового: Максим Шевченко посів – 2 місце, Вадим Лех – 3 місце.

Вихованці тренера Назара Стиранецького: Анастасія Сулимка – на 2 сходинці змагань. Решта спортсменів опинилися за крок до призових місць.

Змагання провели на високому організаційному рівні: спортсмени мали змогу стежити за перебігом боротьби за допомогою турнірних таблиць на моніторах, було забезпечено і онлайн-трансляцію, грамотне суддівство, шоу під час нагородження.

Як стверджують спортсмени – карате стає одним з наймасовіших видів бойових мистецтв. Відтак відрадно те, що у Дрогобичі діє прекрасна школа бійців, яка пройшла випробування часом і є конкурентноспроможною та готує професійних спортсменів.