«Вивіси сам і скажи сусіду!», – закликаємо кожного до Дня Прапора вивісити на будівлі синьо-жовтий стяг
![«Вивіси сам і скажи сусіду!», – закликаємо кожного до Дня Прапора вивісити на будівлі синьо-жовтий стяг](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/141040.jpg)
У неділю, 23 серпня, відзначаємо День Державного Прапора України. У часі російсько-української війни, напередодні 29 річниці Незалежності України закликаємо містян долучитися до флеш-мобу «Вивіси сам і скажи сусіду!» та прикраси свої будівлі, офіси, оселі державними прапорами.
Разом створюємо святковий настрій!
Фото з мережі Інтернет