Івана Дацка та Руслана Сіксоя нагородили орденами Богдана Хмельницького різних ступенів посмертно

28 Листопада 10:50

Очільник Львівської ОВА Максим Козицький та начальник Західного територіального управління Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Буравков цими днями вручили нагороди родинам захисників, які загинули під час виконання бойових завдань на фронті.

Серед цих родин були і сім’ї полеглих воїнів Івана Дацка та Руслана Сіксоя.

Іван Дацко – учасник російсько-української війни, молодший лейтенант та командир стрілецького взводу. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). У 2017 році Іван Дацко був засновником Муніципальної варти у Дрогобичі, згодом її очолював.

Руслан Сіксой – учасник pociйсько-української війни, старший сержант за контрактом батальйону імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького. Загинув 13 квітня 2022 року в боях з poсійськими окупантами. Нагороджений орденом «За мужність» І ступеня (посмертно) та є повним кавалером ордена «За мужність».

Ніщо й ніколи не компенсує рідним втрату цих Героїв. Ми це усвідомлюємо і щиро співчуваємо. Але я хочу, щоб вони знали, їхнє горе – це також наше горе, бо коли не стало їхніх рідних, осиротіла вся Львівщина і вся Україна. Батьки, дружини, діти Героїв, ми з вами. Ви завжди можете звернутися до нас і ми вас почуємо, – наголосив очільник Львівщини Максим Козицький.

Окрім родин Івана Дацка та Руслана Сиксоя нагороди з рук очільника ЛОВА отримали родини й інших загиблих воїнів Львівщини.

Фото: ЛОВА

Перейти до вмісту