Ярмарок домашніх смаколиків, виступи зірок та збір коштів на ЗСУ: у Дрогобичі розпочалася благочинна акція на підтримку українських захисників

28 Квітня 15:06

28 квітня на центральній площі Дрогобича стартувала благодійна акція та ярмарок на підтримку ЗСУ. Народні доми сіл територіальної громади та майстри із Дрогобича і навколишніх міст, за символічні кошти, продають домашні смаколики, вишивані роботи, меди та солодощі. Вилучені кошти будуть скеровані  на підтримку ЗСУ. Захід організувало Управління культури та розвитку туризму ДМР.

Окрім продажу домашньої випічки на гостей та дрогобичан чекає і музична благодійна акція. Мова іде про виступ колективів Львівського академічного музично-драматичного театру імені Ю.Дрогобича, народних колективів міста та зіркових гостей. Серед них – Андрій Князь, Андрій Заліско, гурт «Цвіт Кульбаби» та «Мері». Концерт стартує о 16:00 год. Під час виступів артистів також триватиме благодійний збір коштів.

Наші військові щоденно виборюють для нас перемогу із зброєю в руках. Ми ж ведемо боротьбу на культурному фронті. Бо тільки з передачею від покоління до покоління культурних цінностей та надбань нашого народу ми продовжуємо жити як нація та розвиватися. Наголошую – захід благодійний, усі виручені кошти ми передамо на потреби ЗСУ. Мусимо належно тримати як військову, так інформаційну і культурну оборону нашої держави! Бо в єдності наша сила і спільно переможемо, – зазначає Леся Татарська, начальниця відділу культури та мистецтв.

 

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту