Як виглядатиме центр Дрогобича після запровадження системи паркування?

31 Жовтня 10:04

У центральній частині Дрогобича облаштовують систему паркування. Так, на вулиці Івана Франка, де вона сполучається з вулицею Миколи Лисенка, на проїзній частині облаштовують елемент системи паркування — пост оператора парковки.

Як повідомили у Департаменті міського господарства, вже облаштовано бетонну основу, відтак буде облаштовано сам пост та шлагбаум. Через пост оператора парковки відбуватиметься виїзд автомобілів з зони паркування у центральній частині міста. Заїзд у зону паркування відбуватиметься через спеціально облаштовані пункти пропуску на перехресті вулиць Тараса Шевченка та Нижанківського і на перехресті вулиць Івана Мазепи та Театральної. На пунктах в’їзду облаштують термінали в’їзду, шлагбауми та камери відеонагляду, які фіксуватимуть номери автомобілів. Рух автомобілів відбуватиметься в односторонньому напрямку.

До слова, практика показує, що автоматизована система паркування на вулицях міст в Україні не є повністю ефективною. Тому необхідно залучати людський фактор для контролю оплати водіями послуг паркування. Системи паркування із залученням людського фактору, яку планують облаштувати у центрі Дрогобича, до прикладу, існують у Львові на перехресті вулиць Підвальної та Валової, у центральній частині Івано-Франківська.

Таким чином невдовзі заїзд та паркування на вулицях у центральній частині міста стане платним. Кошти виручені від паркування надходитимуть до місцевого бюджету.

Нагадаємо, зміна напрямків руху транспорту та облаштування паркомісць у центрі міста відбувається в межах Плану організації сталої мобільності у центральній частині Дрогобича.

Чат-бот Гаряча лінія