«Якісна освіта для учнів – наша головна ціль», — Тарас Кучма здійснив робочий візит до Гімназії №11 ім. Тараса Зозулі

4 Листопада 8:05

У закладах освіти Дрогобича та територіальної громади триває моніторинг процесу очного навчання та підготовки закладів освіти до опалювального сезону. У зв’язку з цим, очільник громади Тарас Кучма та керівник відділу освіти Віталій Вовків здійснюють робочі візити до освітніх установ міста та територіальної громади.

Днями, посадовці відвідали Стебницьку Гімназію №11 імені Тараса Зозулі — керівництво громади зустрілось з педколективом та директоркою навчальної установи Лесею Подобінською.

Як зазначив Віталій Вовків, в освітній установі станом на 2022-2023 навчальний рік функціонує 15 класів, у яких навчається 349 учнів. Потужність школи 530 учнів, середня наповнюваність становить 23,2 учня на клас.

У ході бесіди із педагогічним колективом Тарас Кучма спростував низку фейкової інформації, що стосується реорганізації освіти в громаді. Відтак, очільник вкотре наголосив, що мова не йде про закриття шкіл, а про економію коштів, гідне забезпечення гімназійних класів потужною матеріально-технічною базою, збереження викладацького складу та розвиток профільних класів.

Відповідно, такі зміни стимулюватимуть учнів здобувати освіту у навчальних закладах Стебника, а не їхати на навчання у інші міста.

Для мене важливо, щоб у Стебнику функціонувала якісна освіта. Щоб наші діти отримували якісні знання, а освітній заклад був конкурентноздатним та  розвивався. Наша головна мета — це якісна освіта для учнів. А для цього потрібно не стояти на місці, а вдосконалюватись, розвиватись, осучаснювати підходи навчання, матеріально-технічну базу освітньої установи та рухатись постійно вперед, — наголосив Тарас Кучма.

Під час зустрічі освітяни запитували в керівництва міста про підготовку до опалювального сезону. Тарас Кучма запевнив педагогічний колектив, що місто робить все, щоб бути готовим до викликів цьогорічної зими і, щоб ті установи, які критично потребують електропостачання, не страждали від перебоїв та відключень.

На завершення зустрічі посадовці оглянули укриття Гімназії.

Перейти до вмісту