Якщо кількість коронавірусних пацієнтів у Стебницькій лікарні зросте – потрібно буде збільшити кількість медичного персоналу

3 Липня 16:20

У п’ятницю, 3 липня, у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині за участі міських голів Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та керівництва Дрогобицького району, правоохоронних органів, держустанов та структурних підрозділів ДМР.

Під час засідання обговорили питання щодо роботи Стебницької міської лікарні, яка приймає хворих на коронавірус, відкриття дитячих садків та лазень, а також ситуацію зі Стебницьким ДГХП “Полімінерал”.

Як зазначив заступник начальника відділу охорони здоров’я ДМР Святослав Кучерявий, відділення Стебницької міської лікарні практично заповнені хворими. Якщо кількість хворих збільшуватиметься і надалі, то лікарі не зможуть надавати медичної допомоги всім пацієнтам, адже серед медиків не вистачатиме людського ресурсу.

Відтак міський голова Дрогобича Тарас Кучма закликав колег – міських голів з інших міст сформувати на базі своїх медичних установ медичні бригади лікарів, які у потрібний момент зможуть підтримати та замінити лікарів-медиків зі Стебницької лікарні.

Щодо КНП “Дрогобицька міська лікарня №1”, за словами Тараса Кучми, лікарня готова до прийому ургентних хворих із супутньою коронавірусною хворобою.

Щодо відкриття дитячих садків і лазень, з приводу чого неодноразово звертаються мешканці, з цим питанням від імені Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині звертатимуться до Львівської обласної державної адміністрації.

Також Міжрегіональний координаційний штаб з протидії коронавірусу на Дрогобиччині клопотатиме перед вищими інстанціями щодо вирішення проблеми із проваллям на території Стебницького ДГХП “Полімінерал”.

Чат-бот Гаряча лінія