Ще у трьох дитячих садках Дрогобича зробили ремонт та закупили нове обладнання

2 Липня 9:50

На жаль, через пандемію коронавірусу, дитячі садки у Дрогобичі та Стебнику не функціонують. Однак, як тільки на усіх щаблях влади приймуть рішення про відновлення роботи дитячих садків, дрогобицькі та стебницькі одразу відчинять свої двері для дошкільнят.

Однак, аби не гаяти часу, у приміщеннях ЗДО роблять ремонти, відновлюють меблі та закуповують необхідне технічне обладнання – пральні машини, холодильники, праски.

У середу, 1 липня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно з начальником відділу освіти ДМР Петром Шев`яком оглянули хід підготовки трьох закладів дошкільної освіти до прийому дітей: ЗДО №29 «Дюймовочка», ЗДО №30 «Волошка» та ЗДО №19 «Полуничка».

Облаштування дренажної системи, заміна каналізаційних мереж, а також вікон, капітально відремонтовані вбиральні та пральні, – саме такі зміни, завдяки співпраці як батьків, адміністрації садочку та керівництва міста, відбулися у дитячому садку №30 «Дюймовочка». На далі, як обговорили під час зустрічі, у садку облаштовуватимуть вентиляційну систему на кухні та писатимуть проєкт для капітального ремонту фасаду будівлі.

ЗДО №30 «Волошка» за останні 4 роки кардинально видозмінився. Керівник закладу зібрала підшивку фотографій, де чітко видно, якими були умови в садочку до 2016 року, а якими є зараз. Тепер для дитячого садка закупили пральну машину та праску.

Наступним етапом у господарській роботі закладу буде заміна дверей на другому поверсі.

У закладі дошкільної освіти №19 «Полуничка», який розташований у самісінькому центрі міста навпроти парку імені Степана Бандери, також замінили каналізаційні мережі, ремонтують вбиральні, для того, щоб у садку безперебійно була гаряча вода, придбали бойлер, а на кухню – новенький холодильник.

Будівля дитячого садка «Полуничка» є пам`яткою архітектури. Саме тут планують у майбутньому провести ремонт фасаду дитячого садка, але для цього необхідно отримати дозволи у відповідних інстанціях Львова та Києва. Окрім ремонту фасаду, у садку планують замінити покрівлю та провести термоізоляцію будинку.

Всі керівники дитячих садків наголосили, що ремонти у садках не проводились десятки років, однак за останні декілька років ситуація змінилась. Якщо б садки ремонтували поетапно, то зараз не потрібно було б повністю все, а ще масово закуповувати нове обладнання, для надання якісних послуг малечі.

Чат-бот Гаряча лінія