Чергові подяки для учасників ліквідації надзвичайної ситуації на вулиці М. Грушевського

13 Жовтня 23:56

У неділю, 13 жовтня, у Народному домі імені Івана Франка продовжили святкування 77-ї річниці створення УПА, Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

У ході урочистостей вісімнадцять осіб з числа містян, працівників галузі охорони здоров’я та комунальних підприємств міста відзначили подяками за надання допомоги потерпілим та участь у ліквідації надзвичайної ситуації, яка трапилася у Дрогобичі 28 серпня.

Подяки містянам, медикам та працівникам комунальних підприємств вручили перший заступник міського голови Дрогобича Ігор Герман спільно з начальницею організаційного відділу ДМР Іриною Кушнір.

Після урочистостей відбувся гала-концерт “Повертайся живим”. Близько двадцяти учасників спільно з Ярославом та Наталією Дуб виконали патріотичні пісні різних епох. Серед учасників були й діти воїнів війни з російським агресором на Східних теренах України.

Організатором концерту виступили вокально-естрадна школа дуету «Ярослав-На» за сприяння відділу культури та мистецтв ДМР.

Чат-бот Гаряча лінія