У Стебницькій лікарні більше не приймають ковідних хворих

29 Липня 15:13

У КНП «Стебницька міська лікарня» закрили ковідне відділення. 10 пацієнтів переведено до Львівських обласних закладів охорони здоров’я. Таке рішення прийнято на основі наказу Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА №619 від 27 липня 2021 року.

Як зазначено у розпорядженні, впродовж двох тижнів спостерігалася завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я для лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою у середньому 4%. Тепер госпіталізація ковідних хворих відбувається у КНП «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня», КНП «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр», КНП «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи», КНП «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охмадит».

Роботу ковідних відділень у регіонах можуть відновити у випадку досягнення в обласних ЗОЗ 60% показника завантаженості всіх ліжок підключених до кисню.

Також на місцевому рівні продовжуватимуть щоденний моніторинг госпіталізованих хворих.

Як наголошують у відділі охорони здоров’я Дрогобицької міської рали, за останні дні зростає кількість хворих на коронавірус, тому громадян закликають не зволікати з вакцинацією.

Чат-бот Гаряча лінія