У селах Дрогобицької громади тривають ремонти доріг

2 Квітня 17:32

Поки погода не сприяє проведенню асфальтуванню доріг у містах Дрогобичі та Стебнику, комунальники взялися за ремонт доріг у Дрогобицькій громаді.

Про це розповів заступник міського голови Роман Москалик в етері КМЦ «Дрогобич:».

За словами посадовця, найближчим часом планують ремонти внутріквартальних доріг у мікрорайоні Самбірська та Коновальця, а також поточний ремонт дорожнього полотна на інших вулицях міста. Та поки погода не є сприятливою для асфальтування, комунальники ремонтують дороги у селах.

Посадовець наголосив, що це не є капітальний ремонт. Наразі відбувається підсипка щебнем та вирівнювання шару дорожнього полотна. Так вдалося відремонтувати частину дороги у селі Медвежа. Цього тижня комунальники працювали у селах Раневичі та Ортиничі.

Своєрідно на особистій сторінці у Фейсбук ремонт дороги до села Медвежа прокоментував секретар ради Орест Каракевич:

«Всі пам’ятають дорогу до села Межвежа, яку зараз входить у Дрогобицьку ОТГ? Ще донедавна там було місиво, навіть відео «гуляло» у соціальних мережах, мов «гляньте, як Дрогобицька влада села запускає»…
Хоча всі притомні розуміють, що не могла дорога такою стати за пару місяців існування новоствореної ОТГ. А ось за майже 30 років під контролем району – могла.
Однак, вже у складі ОТГ, те що раніше було болотом, справді має можливість отримати вигляд дороги».

Фото: Ремонт дороги до с. Медвежа
Текст прямої мови відредаговано

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту