У перший день Нового року дрогобичани відзначили день народження Степана Бандери

2 Січня 8:45

З року в рік у перший день нового року дрогобичани відзначають День народження Героя України — Степана Бендери.

Традиційно, в обідню пору мешканці та гості міста зібралися у парку імені Степана Бендери, біля його пам’ятника. Цьогоріч участь у заході взяло чимало містян, представники громадських об’єднань, ветерани національно-визвольних змагань, учні гімназії №15 імені Степана Бандери, депутати Дрогобицької міської ради, керівництво міста та району.

У Дрогобичі відзначають 111-ту річницю з Дня народження Степана Бандери

Опубліковано Дрогобицька міська рада Середа, 1 січня 2020 р.

 

З патріотичними промовами виступили міський голова Дрогобича Тарас Кучма, перший заступник голови Дрогобицької РДА Руслан Щерба, почесний голова Дрогобицької організації КУНу Тарас Метик.

“Українська нація ніколи не програвала, не програє і завжди перемога буде за нами! Слава Україні”, — звернувся до учасників дійства Тарас Кучма.

Чин панахиди відслужили представники духовенства Самбірського-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

З декламацією поезії про Провідника українських націоналістів виступили учні дрогобицьких загальноосвітніх навчальних закладів — Надія Василишин та Ярина Гевюк.

Ведучим заходу витупив Іван Сех.

У ході урочистостей разом з громадою квіти до пам’ятника Степану Бандері поклали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та станичний Дрогобицької міськрайонної станиці Братства ОУН-УПА Тарас Куликовець.

Чат-бот Гаряча лінія