У переддень вчителя відділ освіти організував нетрадиційний захід

1 Жовтня 15:29

У першу неділю вересня відзначаємо День вчителя. З нагоди свята відділ освіти організував нетрадиційний захід для освітян. Через пандемію коронавірусу кількість учасників обмежили. Шляхом рандомного відбору було відібрано лише 20 вчителів та директорів навчальних закладів міст Дрогобича та Стебника.

Спершу освітяни зібрались у дворику ратуші. Відтак піднялися на оглядовий майданчик вежі ратуші, де їм працівниця КП “Туристично-інформаційний центр” провела екскурсію.

Інша частина заходу відбулася у піцерії «Тарантіно». За горнятком запашної кави освітяни спілкувалися з міським головою Тарасом Кучмою, керівником відділу освіти Петром Шев’яком, депутатом Львівської обласної ради Андрієм Ковчем та депутатом Дрогобицької міської ради Юрієм Кушликом про розвиток галузі освіти у місті та майбутній ОТГ.

Модераторами заходу виступили освітяни – Галина Марчук та Наталія Свойкіна.

У відділі освіти зазначають, що такі заходи нетрадиційні, але є більше результативними, ніж звиклі наради. Без офіціозу та у неформальній атмосфері освітяни мали змогу отримати відповіді на питання, які турбують, а також висловити власні пропозиції щодо подальшого розвитку освітньої галузі. Тому цю практику, яка є у багатьох країнах Європи, продовжуватимуть.

Чат-бот Гаряча лінія