У КНП «Дрогобицька міська поліклініка» вакцинують від COVID-19 бустерною дозою

9 Серпня 8:42

На Львівщині зростає кількість хворих на коронавірус. За словами керівника відділу охорони здоров’я ДМР Володимира Чуби, станом на ранок 8 серпня в стаціонарі інфекційного відділення Стебницької міської лікарні перебуває п’ятеро пацієнті. Їхній стан середньої важкості. Загалом за останній тиждень на Дрогобиччині підтверджено 7 нових випадків ковідного захворювання.

Деякі пацієнти проходять курс лікування амбулаторно.

Щоб попередити в регіоні зростання ковідної недуги в КНП «Дрогобицька міська поліклініка» проводять вакцинацію бустерною дозою. В наявності вакцина фірми Pfizer. Найперше щеплення бустерною дозою медики рекомендують людям похилого віку та пацієнтам, які є в зоні ризику отримати ускладнення після перенесення ковідної недуги.

Паралельно лікарі закликають мешканців не нехтувати та дотримуватись елементарних заходів безпеки: часто мити руки, здійснювати дезінфекцію, провітрювати приміщення, дотримуватись дистанції в чергах та громадських місцях, одягати маски. А також пам’ятати – на час воєнного стану уряд лиш пом’якшив карантин, який все ще діє.

Додамо, з 1-го по 7-е серпня у Львівській області провели 477 дослідження на ковід. З них позитивними виявились 218 результатів.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту