У Дрогобичі урочисто запалили вогні головної ялинки

18 Грудня 20:34

За доброю традицією, у переддень Святого Миколая, у Дрогобичі запалюють вогні головної ялинки.

Щороку це дійство триває кілька годин. На імпровізованій сцені перед входом у Ратушу виступають дитячі колективи, відбувається театралізоване дійство за участю Святого Миколая, а кульмінацією дійства є запалення вогнів на головній ялинці.

Цьогоріч, у зв’язку з карантинними обмеженнями, керівництво міської ради прийняло рішення не відмовлятися від традиції, але програму заходу суттєво скоротили.

У п’ятницю, 18 грудня, у передвечірню пору вогні головної ялинки запалили урочисто. Дітей, батьків, дідусів та бабусів зі святом Миколая привітав голова громади Тарас Кучма. Разом з міським головою участь у дійстві взяли його заступники, депутати та службовці міськради.

Також на свято прибув й сам Миколай з ангелами. Опісля всіх привітань Святий Миколай та очільник громади під вигуки «Раз, два, три! Ялиночко, світи!» запалили вогні на головній ялинці.

Щоб на центральній площі міста було веселіше охочим гуляти та фотографуватися у святковій фотозоні чи на фоні ялинки, з обіду тут лунали колядки та різдвяно-новорічні пісні.

Зазначимо, що сьогодні Тарас Кучма разом із заступником Андрієм Ковчем та службовцями міськради вітали діток з Дрогобича, Стебника та сіл Дрогобицької територіальної громади, які зверталися на «Гарячу лінію Святого Миколая». Про це детальніше у наступних публікаціях.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту