У Дрогобичі та Стебнику посилюють заходи щодо захисту населення від поширення коронавірусу

4 Березня 9:14

У вівторок, 3 лютого, у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому обговорили ситуацію з поширенням коронавірусу з Китаю та організацію протиепідемічного захисту населення.

Учасники наради наголосили на першочерговості виконання завдання щодо посиленого контролю над ситуацією із поширенням коронавірусу, затвердивши План протиепідемічних заходів щодо запобігання поширення на території міст Дрогобича та Стебника гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

Як зазначили під час наради, основними симптомами захворювання на коронавірус є висока температура, кашель та важкість дихання. У цьому випадку необхідно звертатися до сімейного лікаря.

На території Дрогобича та Стебника станом на ранок 3 лютого випадків захворювання на коронавірус не зафіксовано.

У випадку виявлення поодиноких випадків захворювання на коронавірус госпітальна база визначена на території Львова, куди хворих транспортуватимуть під медичним супроводом. Для медичного персоналу планують закупити спеціальні засоби захисту.

Дрогобицькому міжміському відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» спільно з відділом охорони здоров`я доручено проводити узагальнення про епідемічну ситуацію, стан готовності закладів охорони здоров`я до реагування на випадок виявлення хворих.

Керівникам суб`єктів господарювання всіх форм власності рекомендовано проводити дезінфікаційні заходи.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту