У Дрогобичі розробляють проект постаменту, присвяченого пам’яті всіх полеглих Героїв

20 Березня 13:41

На жаль, війна з російськими загарбниками щоденно забирає життя українських воїнів. Наші Герої відважно боронять рідну країну, – нерідко ціною власного життя.

У Дрогобичі є сквер та пам’ятний знак, який вшановує жертовний подвиг Героїв Небесної Сотні. Після Революції Гідності в Україні продовжились переломні історичні події. Війна, яка розпочалась з анексії Криму та АТО, переросла у повномасштабне вторгнення ворога на українські землі.

Більше року українські захисники відважно боронять територіальну цілісність та свободу України. Однак в цьому протистоянні щоденно гинуть кращі сини нашого народу.

Небесний батальйон воїнів поповнився і вихідцями з Дрогобицької громади. Дрогобич гідно вшановує пам’ять всіх полеглих Героїв. А сьогодні напрацьовує проект єдиного пам’ятного знаку, який вшановуватиме подвиг всіх Героїв, які віддали своє життя за Україну.

Відповідне доручення міський голова Тарас Кучма дав відділу містобудування та архітектури.

«Це люди, які віддали за Україну найцінніше, що мали – своє життя. Віддали за всіх нас. Тому наш обов’язок – тримати тил, розбудовувати Україну та достойно шанувати пам’ять всіх наших загиблих Героїв» – наголосив Тарас Кучма.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту