У Дрогобичі затвердили новий Порядок розміщення наборів відкритих даних

15 Жовтня 11:34

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради прийняв рішення «Про Порядок розміщення наборів даних виконавчого комітету Дрогобицької міської ради та її виконавчих органів, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, в мережі Інтернет».

Рішення прийнято у зв’язку зі змінами структури виконавчого комітету міської ради та змінами у постанові №835 Кабінету Міністрів України.

Загалом на порталі відкритих даних Дрогобицької міської ради опубліковано 372 набори у наступних групах: «Будівництво», «Дозвілля та відпочинок», «Культура», «Молодь та спорт», «Стандарти», «Торгівля», «Транспорт», «Освіта», «Фінанси та бюджет», «Охорона здоров’я», «Безпека», «Планування міста».

Нагадаємо, у 2017 році місто Дрогобич приєднали до Міжнародної Хартії відкритих даних.

Чат-бот Гаряча лінія