У Дрогобичі відновлюють роботу басейну ДЮСШ

2 Липня 15:18

Роботу басейну ДЮСШ імені Івана Боберського відновлюють.

Відповідне рішення у середу, 1 липня, прийняла міська комісія ТЕБ та НС.

Це рішення стосується й інших закладів, де наявні басейни.

Адміністрація таких закладів повинна організувати роботу, враховуючи вимоги Постанови головного державного санітарного лікаря України.

Зокрема, функціонування басейнів дозволено: для індивідуального відвідування, учнів-студентів закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю зі специфічними умовами навчання навчально-тренувальних груп 2 року навчання та старше.

Робота басейнів дозволяється також за умови одночасного перебування на одній доріжці не більше 4 осіб для індивідуальних занять та не більше 6 осіб для спортивно-тренувальних груп у 50-метровому басейні.

Функціонування дозволено за умови одночасного перебування на одній доріжці не більше 2 осіб для індивідуальних занять та не більше 3 осіб для спортивно-тренувальних груп у 25-метровому басейні.

Забороняється використання багаторазових тканинних рушників, окрім тих, які є персональною власністю відвідувачів, та реалізація рекламних брошур.

Дрогобицька ДЮСШ імені Івана Боберського, як зазначає керівник закладу Роман Старух, розпочинає роботу з понеділка, 6 липня.

Нагадаємо, у ДЮСШ імені Івана Боберського функціонують великий та малий плавальні басейни.

Про умови відвідування басейнів ДЮСШ буде повідомлено додатково.

Чат-бот Гаряча лінія