У Дрогобичі брукують пішохідну доріжку на вулиці Тараса Шевченка

14 Вересня 15:34

Тривають ремонтні роботи із брукування тротуару на вулиці Тараса Шевченка в сторону вулиці Осмомисла. Замовником робіт виступив Департамент міського господарства. Уже вдалось замостити новою бруківкою праву частину вулиці та встановити там відповідні елементи інклюзії для зручного з’їзду людей з інвалідністю. Відтак цього тижня розпочато роботи на протилежній стороні пішохідної зони.

Робітниками проведено вагому частину робіт – зокрема із демонтажу бордюрів та старої бруківки, яка на цьому відрізку дороги була доволі знищеною. Відтак, розпочато роботи із підготовки пішохідної зони до брукування, – коментує Володимир Суда, керівник КП «СМУ», силами якого виконуються ремонтні роботи.

За сприятливої погоди – за кілька днів відрізок пішохідної зони на вулиці Т.Шевченка буде забруковано.

Окрім брукування, за словами Володимира Суди, комунальники КП «СМУ» мають намір у найближчий час провести аналогічні роботи на перехресті доріг від вулиці Чорновола до ліцею №1 імені І.Франка. Також забрукувати хочуть і пішохідну зону біля ліцею№4 та вулицю Завалля – від перехрестя Трускавецької в напрямку до театру.

Окрім цього, маємо намір провести ряд робіт із асфальтування частини вулиці Зелена Діброва, що у місті Стебник. Що стосується Дрогобича – то після 21 вересня плануємо здійснити асфальтування Площі Злуки біля Залізничного вокзалу. Нещодавно там встановили відбійник – таким чином відділено проїжджу частину від кінцевої зупинки громадського транспорту, – коментує Володимир Суда.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту