У Дрогобицькій міській раді відбулася зустріч з депутатами Верховної Ради України

22 Квітня 11:34

У середу, 21 квітня, до Дрогобицької міської ради завітали депутати Верховної Ради України Роман Лозинський, Наталія Піпа, Галина Васильченко та депутат Львівської обласної ради Ростислав Добош.

Депутати провели робочу зустріч з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою, заступниками міського голови Андрія Ковча, Володимира Коцюби, Романа Москалика, керівниками комунальних установ та підприємств Володимира Кондзьолки, Романа Шагали, Володимира Суди, Ігоря Хом’яка, посадовцями міської ради Ростислава Пошивака, Віталія Посісєєва.

В ході зустрічі учасники зустрічі обговорили практичні сторони впровадження реформ з децентралізації, розвитку освіти та охорони здоров’я, роботи комунальних підприємств, розвитку цифрової трансформації.

Важливо, що депутати й посадовці місцевого самоврядування в один голос заявляють про необхідність оптимізації мережі освітніх закладів, розвитку медичної галузі на місцях, підтримки комунальних підприємств.

Управлінський процес в органах місцевого самоврядування має базуватися на принципах відкритості та прозорості.

Ознайомившись з місцевими успіхами, проблемами та перспективами, депутати заяви про напрацювання пропозицій щодо вдосконалення законодавчої бази з метою уникнення колізій, які сьогодні виникають у процесі децентралізації та провадження господарської діяльності органами місцевого самоврядування.

Окрім візиту до міської ради, депутати побували й на солеварні, де обговорили з керівництвом перспективу розвитку підприємства, заснованого у 1390 році.

Перейти до вмісту